Metody Płatności

Na Swiat-zosi.pl możesz płacić za zakupy różnymi metodami płatności. Listę metod dostępnych dla Twojego zakupu zobaczysz podczas finalizacji zamówienia.

Krótko o metodach płatności:

BLIKIEM zapłacisz szybko za pomocą krótkiego kodu. Wygenerujesz go w aplikacji mobilnej Twojego banku. Taka płatność zajmie Ci kilka sekund.

Błyskawiczne przelewy bankowe online, który wykonasz logując się do swojej bankowości elektronicznej. Korzystając z najnowocześniejszych technologii szyfrowania i zabezpieczeń, PayNow gwarantuje, że Twoje płatności są chronione na każdym etapie procesu. Usługa Paynow jest świadczona przez mBank

Płatności kartami stanowią szybką i wygodną metodę rozliczeń za zakupy online. Proces płatności kartą online obejmuje wprowadzenie numeru karty, daty ważności oraz kodu CVV, co umożliwia zabezpieczenie transakcji przed nieuprawnionym dostępem.

Google Pay to system płatności mobilnych opracowany przez Google, który umożliwia użytkownikom dokonywanie płatności za pomocą smartfonów, smartwatchy lub innych urządzeń mobilnych. Oto kilka kluczowych punktów dotyczących korzystania z Google Pay:

  1. Prostota i Wygoda:
    • Google Pay umożliwia szybkie i łatwe płatności bezgotówkowe, eliminując konieczność noszenia przy sobie fizycznych kart kredytowych czy gotówki.
    • Użytkownicy mogą dodawać swoje karty kredytowe i debetowe do aplikacji Google Pay, a następnie korzystać z nich do dokonywania płatności zarówno online, jak i w sklepach stacjonarnych.
  2. Bezpieczeństwo:
    • Google Pay korzysta z zaawansowanych technologii bezpieczeństwa, takich jak tokenizacja, która zamienia informacje o karcie na unikalny token, dzięki czemu dane karty pozostają chronione.
    • Dodatkowo, system może wymagać uwierzytelnienia transakcji, na przykład za pomocą odcisku palca lub PIN-u.

Raty PayU są dostępne jeśli Twoje zakupy wraz z kosztami wysyłki mieszczą się w przedziale od 300 do 50 000 zł. W ramach czasowo ograniczonej oferty, PayU może udostępnić możliwość złożenia Zamówień dla innych kwot niż wskazane powyżej o czym Klient będzie poinformowany w trakcie składania Zamówienia.

Przelewu tradycyjny/pocztowy, który nadasz np. w placówce pocztowej. Ta opcja potrzebuje więcej czasu na zaksięgowanie. Tym samym dłużej czekasz na zamówienie.

Po dokonaniu zamówienia otrzymasz dane do przelewu.

Oznacza to, że za produkty zapłacisz gotówką lub kartą płatniczą u kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę.

Potrzebujesz więcej informacji?

Sprawdź FAQ oraz Regulamin